| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $1,050 |
| Model | HL-JN10 |
|---|---|
| Artikeltype | Emmer Koeienmelkmachine |
| Melktijd | 5-6 minuten per koe |
| Pulsatorfrequentie | 60-80 keer per minuut |
| Spanning | 220V / 50-60Hz (aanpasbaar) |
| Vermogen | 2200W |
| Pomcapaciteit | 550L of 850L (afhankelijk van het aantal emmers) |
| Emmer capaciteit | 1 tot 10 emmers (uitbreidbaar) |
| Melkklustergroepen | 1 tot 10 sets |
| Operator vereiste | 1 of meer werknemers |
| Gebruik | Melkveebedrijven |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $1,050 |
| Model | HL-JN10 |
|---|---|
| Artikeltype | Emmer Koeienmelkmachine |
| Melktijd | 5-6 minuten per koe |
| Pulsatorfrequentie | 60-80 keer per minuut |
| Spanning | 220V / 50-60Hz (aanpasbaar) |
| Vermogen | 2200W |
| Pomcapaciteit | 550L of 850L (afhankelijk van het aantal emmers) |
| Emmer capaciteit | 1 tot 10 emmers (uitbreidbaar) |
| Melkklustergroepen | 1 tot 10 sets |
| Operator vereiste | 1 of meer werknemers |
| Gebruik | Melkveebedrijven |