| MOQ: | 5 |
| Prijs: | $418 |
| Model | HL-JN01 |
|---|---|
| Dierenverenigbaarheid | Koeien, geiten |
| Vacuümgraad | 00,04 MPa - 0,05 MPa |
| Spanning en vermogen | 220V-50Hz, 1,1 kW |
| Melktyd | 5-6 minuten per koe |
| Productiviteit | 10-12 koeien |
| Kapaciteit van de melkemmer | 25 liter |
| Versnelling | 1440 rpm |
| Bruto gewicht | 95 kg |
| Verpakking | Houten kratten |
| MOQ: | 5 |
| Prijs: | $418 |
| Model | HL-JN01 |
|---|---|
| Dierenverenigbaarheid | Koeien, geiten |
| Vacuümgraad | 00,04 MPa - 0,05 MPa |
| Spanning en vermogen | 220V-50Hz, 1,1 kW |
| Melktyd | 5-6 minuten per koe |
| Productiviteit | 10-12 koeien |
| Kapaciteit van de melkemmer | 25 liter |
| Versnelling | 1440 rpm |
| Bruto gewicht | 95 kg |
| Verpakking | Houten kratten |