| Model | HL-JN10 |
|---|---|
| Dier | Koe |
| Vacuümgraad | 0.04-Mpa - 0.05Mpa |
| Voltage & Vermogen | 380V/50Hz (Aanpasbaar beschikbaar) - 2.2Kw |
| Melktijd | 5-6 min/koe |
| Productiviteit | 40-50 koeien |
| Melkemmer | 25 liter |
| Snelheid | 1440r/min |
| G.W | 300kg |
| Verpakking | Houten |
| Model | HL-JN10 |
|---|---|
| Dier | Koe |
| Vacuümgraad | 0.04-Mpa - 0.05Mpa |
| Voltage & Vermogen | 380V/50Hz (Aanpasbaar beschikbaar) - 2.2Kw |
| Melktijd | 5-6 min/koe |
| Productiviteit | 40-50 koeien |
| Melkemmer | 25 liter |
| Snelheid | 1440r/min |
| G.W | 300kg |
| Verpakking | Houten |