| MOQ: | 5 |
| Prijs: | CN¥1,887.44 |
| Model | HL-JN11-Cust |
| Dierenverenigbaarheid | Koeien, geiten |
| Vacuümgraad | 00,04 MPa - 0,05 MPa |
| Spanning en vermogen | 110V/60Hz of 220V/50Hz - 0,55Kw |
| Melkcapaciteit | 5-8 koeien per uur |
| Kapaciteit van de melkemmer | 25 liter |
| Motor snelheid | 1680 t/min |
| Bruto gewicht | 95 kg |
| Verpakking | Houten kratten |
| MOQ: | 5 |
| Prijs: | CN¥1,887.44 |
| Model | HL-JN11-Cust |
| Dierenverenigbaarheid | Koeien, geiten |
| Vacuümgraad | 00,04 MPa - 0,05 MPa |
| Spanning en vermogen | 110V/60Hz of 220V/50Hz - 0,55Kw |
| Melkcapaciteit | 5-8 koeien per uur |
| Kapaciteit van de melkemmer | 25 liter |
| Motor snelheid | 1680 t/min |
| Bruto gewicht | 95 kg |
| Verpakking | Houten kratten |