| MOQ: | 2 |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Model | HL-JN03 |
| Dieren | Koeien |
| Vacuümgraad | 0.04-0.05 Mpa |
| Spanning en vermogen | 380V/50Hz (op maat) - 3 kW |
| Melktyd | 5-6 minuten per koe |
| Productiviteit | 40-50 koeien |
| Melk emmer | 25 liter |
| Versnelling | 1440 rpm |
| Bruto gewicht | 300 kg |
| Verpakking | Houten kratten |
| MOQ: | 2 |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Model | HL-JN03 |
| Dieren | Koeien |
| Vacuümgraad | 0.04-0.05 Mpa |
| Spanning en vermogen | 380V/50Hz (op maat) - 3 kW |
| Melktyd | 5-6 minuten per koe |
| Productiviteit | 40-50 koeien |
| Melk emmer | 25 liter |
| Versnelling | 1440 rpm |
| Bruto gewicht | 300 kg |
| Verpakking | Houten kratten |