| Model | HL-JN03C |
|---|---|
| Dieren | Koeien |
| Vacuümgraad | 0.04-0.05 Mpa |
| Spanning en vermogen | 380V/50Hz (op maat beschikbaar) - 2,2 kW |
| Melktyd | 5-6 minuten per koe |
| Productiviteit | 40-50 koeien |
| Melk emmer | 25 liter |
| Versnelling | 1440 rpm |
| Bruto gewicht | 300 kg |
| Verpakking | Houten kratten |
Deze mobiele melkmachine is een ideale en zuinige oplossing voor koeien, geiten en buffels, die veel wordt gebruikt op middelgrote en kleine boerderijen.
Het draagbare melksysteem omvat: Pulsator, cluster, roestvrijstalen melkkoppen, pulsator korte buizen, rubberen melkinvoeringen, melkslang, pulsatorbuis,en roestvrij staal melk emmer.
Het vacuümsysteem bestaat uit: een lichte vacuümpomp (lem), een vacuümklep met automatische stop, een geluidsdemper, een vacuümpot, een vacuümtank, een vacuümbalklep en een vacuümhorloge.
Port:Prijs op basis van FOB China Port
CNF of CIF Bestemming:Geciteerd per geval
Verpakking:Export van houten kratten
50% aanbetaling bij ondertekening van koopcontract en commerciële factuur
Betaling van het saldo voor levering met 50% via bankoverschrijving
Goederen die bij ontvangst van de volledige betaling aan de expediteur worden overhandigd
Levering binnen 15 dagen na ontvangst van de borg
Gebruiksduur: 30 dagen
| Model | HL-JN03C |
|---|---|
| Dieren | Koeien |
| Vacuümgraad | 0.04-0.05 Mpa |
| Spanning en vermogen | 380V/50Hz (op maat beschikbaar) - 2,2 kW |
| Melktyd | 5-6 minuten per koe |
| Productiviteit | 40-50 koeien |
| Melk emmer | 25 liter |
| Versnelling | 1440 rpm |
| Bruto gewicht | 300 kg |
| Verpakking | Houten kratten |
Deze mobiele melkmachine is een ideale en zuinige oplossing voor koeien, geiten en buffels, die veel wordt gebruikt op middelgrote en kleine boerderijen.
Het draagbare melksysteem omvat: Pulsator, cluster, roestvrijstalen melkkoppen, pulsator korte buizen, rubberen melkinvoeringen, melkslang, pulsatorbuis,en roestvrij staal melk emmer.
Het vacuümsysteem bestaat uit: een lichte vacuümpomp (lem), een vacuümklep met automatische stop, een geluidsdemper, een vacuümpot, een vacuümtank, een vacuümbalklep en een vacuümhorloge.
Port:Prijs op basis van FOB China Port
CNF of CIF Bestemming:Geciteerd per geval
Verpakking:Export van houten kratten
50% aanbetaling bij ondertekening van koopcontract en commerciële factuur
Betaling van het saldo voor levering met 50% via bankoverschrijving
Goederen die bij ontvangst van de volledige betaling aan de expediteur worden overhandigd
Levering binnen 15 dagen na ontvangst van de borg
Gebruiksduur: 30 dagen